Tallinna Kalev/TLÜ - Riia VEF.Foto: Martin Ahven
23. jaanuar 2019, 20:54

Kümmekond päeva tagasi ootamatult Tallinna Kalev/TLÜ abitreenerist peatreeneriks saanud Martin Müürsepp pole veel uues ametis võidurõõmu maitsnud. Täna alistuti Sõle spordihoones Eesti - Läti liiga ühele favoriidile Riia VEFile tulemusega 83:93 (35:49).

Kalev suutis küll teise poolaja võita (48:44), kuid liiga põnevaks matš siiski ei läinud. Parimal juhul suutis Müürsepa meeskond neljandal veerandajal vahe kahandada seitsme punktini.

See oli Müürsepale peatreenerina teine matš, debüüt lõppes 84:88 kaotusega Läti ülikoolile.

Statistilised liidrid (kliki pildile):

Meeskondlik statistika (kliki pildile):

BC Kalev/Cramo madistas samal ajal Jurmalas kohaliku meeskonnaga ning kirjutas tabelisse 78:66 (40:39) võidu.

Poksimatšiks Lätimaal ei läinud, sest Eesti meister jättis igaks juhuks Chavaughn Lewise koju. See-eest tõmbas kohalik legend Kaspars Kambala karjäärile väärikalt joone alla.

Üheks mänguks Jurmalaga lepingu sõlminud 40aastane vanameister rassis 19 minutit ja 20 sekundit ning ladus selle ajaga Cramo korvi 20 punkti ja noppis kuus lauapalli. Uskuge või mitte, aga Kambala oli punktide arvult üleplatsimees!

Pärast lõpusireeni anti Kambalale üle meene ning mees võttis ketsid jalast ning riputas need sõna otseses mõttes varna.