Ole Gunnar Solskjär. Foto: Reuters/Scanpix
25. jaanuar 2019, 23:55

Solskjäri maagia jätkub! Norralane teenis Unitedi eesotsas kaheksanda järjestikuse võidu

Detsembri keskpaigas Manchester Unitedi jalgpalliklubi peatreeneriks saanud Ole Gunnar Solskjär pole praegu, kaheksa mängu hiljem, Punaste Kuradite treenerina endiselt kaotuse-, ega ka viigikibedust, tundnud.

Reede õhtul pidi United Inglismaa karikasarjas külla sõitma liigatabelis täpselt nende ees viiendat kohta hoidvale Londoni Arsenalile. Kahe kange kohtumisest väljusid 3:1 võitjatena külla sõitnud Manchesteri mehed.

Unitedi kaks esimest väravat sündisid väga lühikese vahega. Esmalt, 31. minutil, mängis Romelu Lukaku oivalise sööduga vabaks Alexis Sancheze, kes kerge vaevaga endise tiimikaaslase Petr Cechi kohvile tõmbas ning mänguseisu avas. Kaks minutit hiljem oli taas Lukaku see, kes kaaslasi toiti, leides üles Jesse Lingaardi.

Enne poolaja lõppu suutis Arsenal aga ühe tagasi lüüa. Kasti purjetanud Aaron Ramsey leidis sööduga üles Pierre-Emerick Aubameyangi. Tõsi, söödupunkt läheb siiski Alexandre Lacazette'i arvele, kes nahkkera varbaga vahepeal puutus. Aubameyang on Arsenali eest nüüd skoorinud nii oma Inglismaa kõrgliiga, Euroopa liiga kui ka FA karikasarja debüüdil.

Londoni klubi viigilootused lõpetati täielikult 82. minutil. Cech tõrjus Paul Pogba kauglöögi otse Anthony Martiali jalale, kes nahkkera kerge vaevaga tühja võrku lükkas.

Unitedi võiduseeria Solskjäri käe all pikenes nüüd kaheksa mängu peale, neist kuus on tulnud Premier League'is.

Teises tänases Inglismaa karikasarja mängus alistas Bristol City liigarivaal Boltoni 2:1.