Oliver Venno pommitas taas ja Galatasaray astus eurosarjas sammu edasi

Toimetas Ville Arike, 30. jaanuar 2019, 22:05
Löögil on Oliver Venno.Foto: Stanislav Moškov
Eesti võrkpallikoondise esipommitaja Oliver Venno täidab sama ülesannet hästi ka koduklubis Istanbuli Galatasarays, kellega liigutakse tugevuselt teises eurosarjas CEV Cup üha kaugemale.

Galatasaray alistas veerandfinaali avamängus kodusaalis Aalsti Lindemansi 3:1, Venno kerkis 20 punktiga üleplatsimeheks. Tema 35 rünnakust jäi maha 16, lisaks tuli 4 punkti blokist. Serviässasid ta seekord kirja ei saanud. Geimid lõppesid võitjate poolt vaadatuna 25:17, 25:20, 20:25 ja 25:18. Kordusmäng peetakse kahe nädala pärast Belgias.

Meistrite liigas tuli ühes mängus aga väljakule koguni kolm eestlast. Timo Tammemaa ja Keith Puparti tööandja Maaseiki Greenyard sai võõrsil jagu Renee Teppanist ja Belchatowi Skrast 3:2. Võitjate seas säras Tammemaa 12 punktiga (sh 5 blokist), Pupart käis otsustavas geimis korra servimas. Skra poolel sai Teppan kirja samuti 12 punkti. D-alagrupis on mõlemal meeskonnal nüüd neljast mängust kaks võitu.

E-grupis pidid Robert Täht (14 p) ja Izmiri Arkas tunnistama kodusaalis Moskva Dinamo 3:0 paremust ning jätkavad võiduta.