Himki sai täna jagu Kaunase Žalgirisest. Foto: TASS/Scanpix
31. jaanuar 2019, 23:49

VIDEO | Viimasel veerandil lagunenud Žalgirise kurb seeria jätkus ka Venemaal (1)

Korvpalli Euroliigas käib viimasel ajal veidi kehvemini paljude eestlaste lemmikklubi Kaunase Žalgirise käsi. Täna jäädi võõrsil 64:74 alla Moskva oblasti Himkile, kuid play-off'i pääsemine on endiselt leedulaste endi kätes.

Viimasest seitsmest Euroliiga mängust on Kaunas võitnud vaid ühe, kui jagu saadi Panathinaikosest. Samas on kaotatud Gran Canariale, CSKA-le, Anadolu Efesile, Fenerbahcele, Milano Olimpiale ja nüüd ka Himkile.

Täna suudeti Venemaal hästi mängida kolm veerandit: poolaeg võideti 37:36 ja viimase kümne minuti eel oli leedulaste eduseis 56:47. Kuid lõpp kuulus täielikult Himkile, kes võitsid viimase veerandi koguni 27:8.

Jordan Mickey viskas võitjate kasuks 20 ja Malcolm Thomas 16 punkti. Žalgirise parim oli 15 silma kogunud Marius Grigonis.

Žalgirisel jääb veel pidada üheksa mängu, seni on neil kirjas kaheksa võitu ja 13 kaotust, mis annab 11. koha.