Lionel Messi (number 10). Foto: ALBERT GEA/Reuters
3. veebruar 2019, 12:27

STATISTIKA | Lionel Messi edestab Cristiano Ronaldot tänavu pika puuga (6)

Kuigi Lionel Messi ja Cristiano Ronaldo ei mängi enam igapäevaselt ühes liigas, on nad endiselt kõige enam kõneainet pakkuvad jalgpallurid. Eile lõid mõlemad taas kaks väravat. Tõsi, kumbki võidurõõmu ei tundnud.

Hispaania kõrgliiga matšis vedas Messi Barcelona raskest seisust välja. 32. minutiks leiti end Valencia vastu 0:2 kaotusseisust. Argentina pallivõlur realiseeris aga alustuseks penalti ning teisel poolajal lõi ka 2:2 viigivärava.

Itaalia kõrgliiga kohtumises õnnestus Juventusel küll 2:0 ja 3:1 juhtima pääseda, kuid Parma vastu ei suudetud enamat 3:3 viigist. Ronaldo lõi Juventuse esimese ja kolmanda värava.

Kuigi kumbki eelnimetatutest ei suutnud enamat viigist, on nende edu koduliigas turvaline. Juventus edestab lähimat konkurenti üheksa ning Barcelona kuue punktiga.

Messit ja Ronaldot võrreldakse pidevalt. Statistikud on välja otsinud tänavuse hooaja näitajad: