Siim-Sander Vene. Foto: CB Gran Canaria/Facebook
3. veebruar 2019, 15:52

Siim-Sander Vene ei saanud sekunditki mängida, Gran Canaria mõõn süveneb

Hispaania korvpalli kõrgliigas jäi Siim-Sander Vene koduklubi võõral väljakul kindlalt 83:101 alla Baskonia meeskonnale.

Gran Canaria pidas vastasega sammu 19 ja pool minutit. Avapoolaja lõpus sai Baskonia neli lihtsat punkti järjest ning edu kasvas kaheksa peale. Kolmandal veerandajal kasvatati edu 14-le ning matši saatus oligi otsustatud.

Viimastes matšides tublisti üle 15 minuti mänguaega teeninud Vene ei saanud täna sekundikski platsile. Nulli peale jäi ka keskmängija Luke Fischer.

Ühtlasi jätkub Gran Canaria nukker seeria, viimasest üheksas mängust on kaotatud kaheksa, järjest viimased neli. Kui Euroliigas oli play-off´i pääs algusest peale helesinine unistus, siis nüüd hakkab see käest libisema ka koduliigas.

Praegu hoitakse 6 võidu ja 13 kaotusega 15.-16. positsiooni. Kaheksas koht jääb nelja võidu kaugusele. 5 kaotuse kõrvale 13. võidu saanud Baskonia on kolmas.