Spordivaria

Rulalegend tunnistab, et üle-eelmisel aastal sündnud poeg võis päästa tema elu

EKSKLUSIIVNE INTERVJUU | Kui elu on nii ilus, et ajab üle ääre – Bam Margera võitlus deemonitega (9)

Kaarel Täll, 3. veebruar 2019, 19:00
KAINE: Nädalavahetusel toimunud Simple Sessioni aukülalise Bam Margera võitlus alkoholismiga on kestnud juba paarkümmend aastat. Sel aastal pole ta tilkagi võtnud ja loodab samas vaimus jätkata veel pikalt. Foto: Robin Roots

Kas kujutad ette, kui elu mõte kaob ära, sest elu on liiga hea? Just nii juhtus rulalegendi Bam Margeraga. Väikese poisina unistas ta suurelt, kuid kõik utoopia valdkonda kuulunud soovid täitusid ehk isegi liiga kiiresti. Nüüd on ta alkohoolik, kelle võitlus peas elavate deemonitega puudutab ülilähedalt miljoneid inimesi üle maailma. Jah, Bam on paljude iidol, kelle sarnaseks tegelikult keegi ei taha muutuda.

„Pidin magama jäämiseks end mäluauku jooma. Alati. Ma ei osanud oma aju välja lülitada. Panin selga pidžaama, pesin hambad, aga aju ei saanud sellest aru. Võisin öö otsa lage vaadata. Lõpuks jõin end maani täis, et saaks natukenegi magada. See oli päris halb,“ räägib 39aastane Margera oma mõne aja tagusest argipäevast. Nüüd on ta end tõsisemalt kätte võtnud, vähemalt enda arvates. Sel aastal pole ta veel alkoholi joonud. Tema ja abikaasa Nicole'i kodus kasvab pisipoeg Phoenix Wolf, kes andis legendi elule värske mõtte ja motivatsiooni. Meie planeedil elab väga palju inimesi, kes loodavad, et Margera uuesti pudelisse ei kukuks.

Bam, kas sa oled kunagi mõelnud, et sul läks elus lihtsalt liiga hästi?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19. august 2019, 21:33
Kurb: rulalegendi allakäigutrepil pole otsa ega äärt
13. märts 2019, 10:36
Pereliikmed viisid „Jackassi“ tähe Bam Margera ravile
11. märts 2019, 16:45
Abikaasa jättis jälle jooma kukkunud Bam Margera maha?
8. märts 2019, 16:39
VIDEO | Joobes Bam Margera sõimas mänedžeri

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee