Kõmu

Atlanta muutus Super Bowli ajal USA stripipealinnaks, kasu lõikasid ka 72aastased vanaemad (1)

Ohtuleht.ee, 4. veebruar 2019, 15:59
Pilt on illustreeriv. Foto: Jock Fistick/Scanpix
Läinud nädalavahetusel peeti Atlantas Ameerika Ühendriikide suurimat spordipidu, kui Ameerika jalgpalli finaalmängus ehk 53. Super Bowlis läksid omavahel vastamisi New England Patriots ning Los Angeles Rams. 

Seetõttu reisisid Atlantasse tuhanded ja tuhanded ameeriklased, kes kõik aasta spordisündmuse melust osa tahtsid saada. Kui kohapeal oli juba suur hunnik spordifänne, siis mõistagi haistsid selles oma võimalust ka teiste ametialade esindajad. Näiteks stripparid. 

Küll ei käi Atlantas asjad nii lihtsalt, et sõida kohale, leia post ning asu keerutama. Seal linnas tuleb igal striptiisitaril ennast arvele võtta ning ka ajutine litsents teha. Selle puudumisel nappides riietes pikka pidu lihtsalt pole. 

Nii võis aga juhtuda, et kui läinud nädala keskpaigas litsensiasutuse uksest sisse astuda, oli ooteruumis juba 20 piltkaunist naisterahvast istumas. Ning ühel hetkel see järjekord enam edasi ei liikunud.

Kuigi ametnikud olid tantsijate tulvaks valmis, ei osanud nad oodata selliseid masse. Nii juhtuski, et ühel hetkel sai vastavas masinas lihtsalt tint otsa ning ametnikud ei suutnud enam stripilitsentse enam juurde trükkida. 

Sealjuures ei piirdunud kogu protsess lihtsalt nime ning allkirja andmisega. Igalt naisterahvalt võeti kõik sõrmejäljed ning tehti ka põhjalik taustakontroll. Ning kui avastati väiksemgi ebameeldiv detail, näiteks prostitutsiooni, lükati sooviavaldus kohe tagasi. 

Tõeline kullaauk

Kuigi linnas on kokku üle 20 stripiklubi, on nende kõigi A ja O Magic City nimeline koht. Seal tuleb ainuüksi uksepaku ületamiseks turvamehele lehvitada sajadollarilist rahatähte. Teist sama palju maksab auto parkimine klubi kõrval asuvas hoovis. Las Vegase järel ongi Atlanta number kaks stripisihtkoht riigis.

2010. aastal Magic Citys tööle asunud Secret (varjunimi) ütleb, et kui Philadelphias teenis ta ühe nädalaga 3000 dollarit, siis Magic Citys kasseeris ta juba debüütõhtul 1500 dollarit. Super Bowli nädalavahetuse eesmärgiks oli tal sellest kümme korda suurem number ehk 15 000 dollarit. 

Kaastantsija Egypt ütles, et tema kavatseb nädalavahetusel teha 12tunniseid tööpäevi ning samuti viiekohalise summaga Atlantast lahkuda.

27aastane Pretty, kes on postitantsuga tegelenud 18 eluaastast saati, sõnas, et 1000dollariline teenistus õhtu kohta on Atlantas vägagi tavaline. "Oma kõrgharidusega teenisin aastas 40 000 dollarit, aga siin kogun kuus kümnel õhtul tantsides juba 100 000 dollarit," lausus ta. 

Ja kui juttu tuleb stripparitest, siis Atlantas on neid tõesti palju. Blonde, brünette, punapäid, noori ja vanu. Jah, klubidest on võimalik leida ka emasid ning vanaemasid. 

Clermont Lounge'i nimelises baaris jagavad kõrvuti rambivalgust 62aastane Blondie ning 69aastane Paula. Nemadki aga kahvatuvad kolme lapse ema Gabriella kõrval, kellel on käimas 73 eluaasta. Ning temagi teenib nädalas umbes 2000 eurot. Super Bowli paiku võiks see tõusta ehk 3000-4000 peale. 

Küll aga tasub silmas pidada, et stripiklubis pakutakse teenusena ainult striptiisi. Kui mõni tantsija üritabki mõne liigutusega lisaraha teenida, kaotab ta jalamaid oma litsensi. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee