Talisport

Eesti parim naissportlane alustas MMi eelviimase kohaga (4)

Toimetas Jarmo Jagomägi, 7. veebruar 2019, 20:28
Saskia Alusalu.Foto: Stanislav Moshkov
Saksamaal Inzellis alanud kiiruisutamise MMil jäi Saskia Alusalu 3000 meetri distantsil eelviimaseks.

Eesti aasta parimaks naissportlaseks valitud Alusalu sõitis välja aja 4.16,224, mis jääb tema isiklikule tippmargile alla ligi 10 sekundit. Tasuks 19 võistleja konkurentsis 18. koht.

Võitjaks tuli tšehhitar Martina Sablikova, kellele alusalu kaotas 17,31 sekundit. Hõbeda teenis hollandlanna Antoinette de Jong, pronksi venelanna Natalia Voronina.