Talisport

Mees teiselt planeedilt: laskesuusatamise valitseja edestas lähimat konkurenti enam kui kahe minutiga! Kaks eestlast punktidel! (2)

Toimetas Jarmo Jagomägi, 7. veebruar 2019, 22:51
Johannes Thingnes Bö,Foto: MARCO BERTORELLO/AFP
Laskesuusatamise MK-sari jätkub sel nädalal Kanadas Canmore´is. Meeste 15 km distantsil näitas hullumeelset minekut tänavuse hooaja valitseja Johannes Thingnes Bö.

Krõbedate külmakraadide tõttu võistlesid mehed 20 asemel 15 km rajal. Bö-d väike pakane ei seganud, ta põrutas kõik neli tiiru puhaste paberitega ning edestas teise koha teeninud üllatusmeest Vetle Sjastad Christiansen koguni 2 minuti ja 10 sekundiga. Kolmanda koha noppis Aleksandr Loginov. 

Ühtlasi jätkab norralane ülivõimast minekut: 16st võistlusest on Bö võitnud koguni 13, vaid korra on ta jäänud poodiumilt välja. Kahel korral on ta lõpetanud teisena. 

Eestile tõi MK-punkte kaks meest. Tiirudes vaid korra eksinud vanameister  Roland Lessing lõpetas 30. kohal (+4.38,0), kolm korda mööda lasknud Kalev Ermits oli 38. (+5.39,8). Viiel lasul eksinud Rene Zahkna lõpetas 94 sportlase konkurentsis 60. (+7.05,5) positsioonil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee