Kergejõustik

Elutööpreemia saanud treener Toomas Merila: „Andrus Värnikul sõitis MM-kulla järel kuppel täiesti ära" (13)

Deivil Tserp, 9. veebruar 2019, 08:43
ENAMASTI HEAS TUJUS: See foto Toomas Merilast on tehtud kümme aastat tagasi, kui tal diagnoositi eesnäärmevähk. Ta ei ole masendusse langenud ja leiab elus ikka positiivset.Foto: Arno Saar
Riikliku spordi elutööpreemia saanud kergejõustikutreener Toomas Merila on vapper mees, kes tegutseb lemmikvaldkonnas raske haiguse kiuste. „Ma ise ütlen, et olen üheksa aastat korterinaabriga elanud,“ räägib ta eesnäärmevähist.

Paljud kustuvad sarnases olukorras just vaimselt. „Ei oska vinguda ega hädaldada, olen kogu aeg optimist olnud,“ lausub 79aastane Toomas. „Naine on ka optimist. Mul on alati hea tuju, käin trennis. Ainult esimene nädal pärast diagnoosi kuulmist oli hull, seejärel tegin asjad endale selgeks. Haigusele ei mõtle, harilikult pole see meeleski.”

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

7. veebruar 2019, 11:56
Elutööpreemia pälvinud Toomas Merila: hommikust õhtuni ei saa nauding olla, siis on midagi viltu
7. veebruar 2019, 10:59
40 000 EUROT: riikliku spordi elutööpreemia pälvivad kaks Toomast

13 KOMMENTAARI

j
Jutu Paunik 10. veebruar 2019, 22:52
TSIKis oli meie ülemus, Värnikust nördinud loomulikult, sest Puuste oli treenerina temast kindlalt parem. Vimma peab see mees, salvab samuti teravalt.
s
Selles, 10. veebruar 2019, 14:41
kas Andrus Värnik on rumal,või mitte,ei ole vähimatki kahtlust!Loomulikult on ta rumal ja seda on ta jõudumööda ka oma hilisemate tegudega tõestanud!
Loe kõiki (13)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee