Talisport

„Kõik sai läbi, sest tal oli lihtsalt liiga valus. Ja seejärel jäi Matti üksi.“

Toimetas Kaarel Täll, 9. veebruar 2019, 09:56

6 KOMMENTAARI

r
Ralf/ 10. veebruar 2019, 15:28
m
Mihkel/ 10. veebruar 2019, 10:38
Töökohti Soomes on,kas aga tahetakse tööd teha,on ise kysimus,Suured palgad on vaid spetsialistidele.Aga jätkub ka liht tööd.Yyrid on muidugi megad,võrreldes Eestiga.Kui tahet on,saad hakkama.Matti oli erijuhtum,mega kuulsus ei tulnud talle kasuks.Väga kahju.
j
joppenpuhh/ 9. veebruar 2019, 20:09
kisub ikka päris veidraks. riik kui selline saab enamiku rahast mida jagada töötava inimese palgast näiteks sotsiaalmaks 33%, misiganes muud maksud mida siis jagatakse riigiametite palkadeks, pensionideks, infrastruktuuri ehitamiseks jne. nüüd lisanduks kulu endised sportlased- äkki peaks maksma riiklikku pensionit, 24h ööpäevas tugiisik, jne. päris hull lugu
m
Mööduja/ 9. veebruar 2019, 18:16
Kas kuulsust toonud sportlastele on vaja sama sotsiaalteenust mis vanuritele? Igasugu medalivõitjad on teatavasti saanud suure portsu raha oma töö eest. Majad,autod, soodustused, kingitused..... on ju nii. Ainus mida lõputult ei jätku on kuulsus ja tähelepanu.
p
pesto/ 9. veebruar 2019, 17:41
Kummaline info üldiselt sotsiaaldemokraatliku Soome kohta, kus on olemas maailmakuulsad ja rikkalikud sotsiaalteenused. Ilmselt on need peamiselt vanuritele, puudega inimestele ja vähemustele. Selgub, et Soomele kuulsust toovad sportlased on sellest kõigest ilma, kas see ongi see paljukiidetud sotsialistlik Põhjala.
m
Mööduja/ 9. veebruar 2019, 15:13
Täskasvanud tippsportlased peaksid ju teadma et see sporditegemine ei kesta kaua. Suured ja väikesed elumuutused tabavad meid kõiki, samas mitte kõigil ei Hakka katus sõitma, kõik ei hakka jooma ja tobedusi tegema. Mis neil suure tahtejõuga sportlastel siis viga on et teistmoodi eluga hakkama ei saa....

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee