Nii vajutas Casemiro palli Madridi Atletico võrku.Foto: Reuters/Scanpix
9. veebruar 2019, 19:58

VIDEO | Casemiro vajutas Atleticole poolkäärid, Bale jõudis uhke tähiseni (1)

Hispaania kõrgliiga 23. vooru kuumimas vastasseisus alistas Madridi Real võõral väljakul linnarivaal Madridi Atletico tulemusega 3:1 ning tõusis liigatabelis neist mööda.

Reali kasuks avas skoori Casemiro 16. minutil nurgalöögi järel poolkäärlöögiga (vt väravaid allolevast videost). Antoine Griezmann seadis küll 25. minutil jalule viigi, kuid Real võitis poolaja 2:1, sest Sergio Ramos realiseeris 41. minutil penalti. Lõppskoori vormistas 74. minutil Gareth Bale.

Bale'i jaoks oli tegu kõikide sarjade peale 100. väravaga Reali särgis, ta liitus klubiga septembris 2013. Casemiro värav oli kiireim (15 min ja 9 sek), mis Atleticole Hispaania liigas uuel kodustaadionil löödud. Klubi mängib Wanda Metropolitanol 2017. aasta septembrist.

Hispaania liiga tabeliseis:

Inglise kõrgliigas täna suuri üllatusi ei sündinud, tippklubid said oma võidupunktid kätte. See tähendab, et Ole Gunnar Solskjäri kaotuseta saldo Manchester Unitedi eesotsas paisus kümne võidu ja ühe viigini. Ahjaa, United lõpetab tänase päeva esinelikus, mida viimati juhtus hooaja avapäeval.