JULM! Manchester City peksis Chelsea vaeseomaks (3)

Toimetas Kaarel Täll, 10. veebruar 2019, 19:52
Manchester City (helesinises) tegi Chelseale julmalt tuule alla.  AP/Scanpix
Inglismaa jalgpalli kõrgliigas oodati täna ülipõnevat lahingut, sest vastamisi läksid tippklubid Manchester City ja Chelsea. Lõpuks näitas tabloo aga täiesti ootamatuid numbreid ehk City 6:0 võitu.

Kõik oli otsutatud juba 25 minutiga, sest selleks ajaks oli kodumeeskond ees 4:0. Neljandal minutil skooris Raheem Sterling, 13. ja 19. minutil Sergio Agüero, veidi hiljem Ilkay Gündogan. Teisel poolajal vormistas Agüero kübaratriki, millega tõusis legendaarse Alan Sheareri kõrvale - mõlemad mehed on Premier League'is löönud vähemalt kolm väravat koguni 11 mängus. Lõppskoori tõi lõpuks tabloole Sterlingu teine tabamus.

Chelsea jaoks jätkus masendav võõrsil mängude seeria, sest viimati käidi külas Bournemouthil ja siis saadi kirja 0:4 kaotus. Lisaks polnud nad kunagi Premier League'is nii suurelt (0:6) kaotanudki.

Tottenham võitis täna kodus 3:1 Leicester City meeskonda.