Talisport

Kelly Sildaru ema dramaatilisest rennisõidust: ma ei kahelnud kordagi tema võimetes (7)

Ats Kuldkepp, 11. veebruar 2019, 22:13
Kelly Sildaru (vasakul) ja ema Lilian Talving.Foto: Teet Malsroos
Laupäeval USAs rennisõidu maailmameistriks tulnud freestyle-suusataja Kelly Sildaru jõudis täna õhtul kodumaale. Teiste seas oli Kellyt Tallinna lennujaama tulnud õnnitlema tema ema Lilian Talving.

Talving vaatas tütre võistlust otseülekandes. Kuigi rennisõit ei alanud Sildarude vaatevinkilist kuigi edukalt, arvas ta, et Kelly suudab tagasi medalikonkurentsi tõusta. 

"Mina ei kahelnud kordagi tema võimetes, eriti arvestades tema stabiilsust. Esimesel katsel oli lihtsalt väike vääratus," rääkis Talving Kelly avasõidust, mille eest sai eestlanna vaid 51.8 punkti.

Mida tundis Talving kolmanda katse järel? "Ma ei uskunud, et Kelly kulla võidab. Kuigi tunnistan, et ma ei oska rennisõitu veel nii hästi hinnata. Pargisõitu oskan paremini hinnata, aga kui hüpete kraadid lähevad 1000st ülespoole, siis läheb ikka lugemine vahel sassi."

Sel nädalavahetusel Calgarys peetava MK-etapi asemel tulid Sildarud koju akusid laadima. 

"Loomulikult on tore neid näha! Viimased nädalad on neile kurnavad olnud nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Paus tuleb kasuks," lausus Talving.

Samal teemal

11. veebruar 2019, 20:47
GALERII | Maailmameister Kelly Sildaru võeti lennujaamas pidulikult vastu
11. veebruar 2019, 00:05
Pluss, miinus, ennustus | Kelly Sildaru krooniti maailma parimaks, kuidas läheb Tänakul ja Järveojal Rootsis?
10. veebruar 2019, 21:15
VIDEOMEENUTUS | Kelly Sildaru evolutsioon: armsa minisuusataja särav teekond maailma tippu
10. veebruar 2019, 11:20
„Kelly on fenomenaalne“ ning „Kelly on ulmeliselt hea“ – Sildaruga koos poodiumil tõusnud konkurendid jäävad eestlanna oskuste kirjeldamisel sõnahätta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee