Wayne Rooney koos abikaasa Coleeniga 2016. aastal.Foto: PA Pictures/Scanpix
Ohtuleht.ee 12. veebruar 2019 11:47
Briti kõmumeedia on viimastel päevadel lahanud Wayne Rooney isiklikku elu. Väidetavalt on mees taas sekeldustes.

Kuuldavasti ei meeldinud Wayne Rooney abikaasale ning nelja lapse emale Coleenile tõik, et tema mees Florida treeninglaagris võõra baaridaami Vickiga koos kärakat neelas.

Rooney läks Floridas Clearwater Beachil toimunud treeninglaagris tiimikaaslastega baari Super Bowli vaatama ning jõi koos Vickiga kella poole kolmeni öösel kangemat kraami.

Coleeni ootab nüüd puhkusereis koos nelja lapsega, kuid Wayne perega kaasa ei lähe. Retk oli siiski juba enne viimast vahejuhtumit planeeritud.

"Ta ei taha lapsi kurvastada ning plaane muuta ainult seepärast, et Wayne käitus jälle nagu idioot. Võib-olla tuleb üksiolek Wayne'le isegi kasuks. Ta saab mõelda, millest ilma jäämisega ta riskib," rääkis anonüümne allikas The Sunile.

"Wayne on isekas ja ei mõtle üldse Coleeni tunnetele," põrutas teine.

Wayne Rooney koos abikaasa Coleeniga 2017. aastal. Foto: PA Pictures/Scanpix

Suni andmetel tunneb Coleen end väga üksikult ning tema murdumine pole enam kaugel. Samuti on kõmumeedia väitnud, et Rooney abikaasa pole mehe peale kunagi varem nii vihane olnud ning paari abielu ripub juuksekarva otsas.

Daily Maili andmetel pole asjad aga üldse nii.

"Tal pole Coleeniga ühtegi probleemi. Ta selgitas juhtunu kohta kõik ära. Ta jõi sõpradega ning ei puutunud selle naisega väga kokku. Baaridaam viis Wayne'i järgmisesse baari ja nad vestlesid, aga see oli ka kõik," rääkis allikas.

Ameerika klubis D.C. United leiba teeniv jalgpallistaar sattus skandaali ka jaanuaris, kui tuli päevavalgele, et ta vahistati detsembris Washington Dullesi lennujaamas, sest oli purjus. Rooney läkitas hiljem teate, kus ütles, et võttis lennu ajal koos alkoholiga ka (ettekirjutatud koguse) unetablette, mille tagajärjel oli maandudes segaduses. 

Miljonärist jalgpallur pidi lõpuks maksma neljanda kategooria väärteo eest 25 USA dollarit trahvi ja 91 dollarit kautsjonit. Maksimumsumma olnuks 250 dollarit.

Wayne ja Coleen tutvusid keskkoolis ning hakkasid semmima 2002. aastal. Kuus aastat hiljem nad abiellusid. Neil on koos neli last: Kai Wayne, Klay Anthony, Kit Joseph ning Cass Mac.