Kõmu

Südantlõhestav: hukkunud jalgpallitähe sõbratar lõpetas pikalt kestnud vaikuse (4)

Ohtuleht.ee, 12. veebruar 2019, 17:50
Emiliano Sala ja Luiza Ungerer.Foto: Instagram
21. jaanuaril toimunud lennuõnnetuses hukkunud Argentina jalgpalluri Emiliano Sala sõbratar Luiza Ungerer andis esimese intervjuu.

Sala oli paar päeva enne saatuslikku lennureisi vormistanud klubivahetuse ja oligi parajasti teel Nantes'ist Cardiffisse, kus pidi algama tema uus elu. Lõpuks ei jõudnudki ründaja kohale. Surnukeha oli kuni veebruari alguseni kadunud ja lähedastes püsis usk, et ehk õnnestus Salal pääseda. Kuni lõpuks toodi laip mere põhjast ikkagi välja.

Samal teemal

„Ta ütles, et läks Cardiffisse, üleminek pidavat vormistatud olema. Ta tahtis väga seal mängida. Mul oli hea meel, sest nägin teda tõesti õnnelikuna. Ta unistas alati Inglismaa liigasse jõudmisest, sest see on maailma tugevaim,“ rääkis Ungerer.

Paari viimane vestlus leidis aset Sala surmapäeval, veidi enne lendu. Siiski ei soovinud brasiillanna avaldada, millised olid jalgpalluri viimased sõnad. „Pärast lennuki kadumist lihtsalt soovisin, et ta tagasi tuleks. Mult küsiti pidevalt hirmsaid küsimusi õnnetuse kohta. See oli väga raske aeg.“

Ungereri sõnul oli Sala Nantes'is väga austatud inimene. „Tänaval tunti ta alati ära. Öeldi tere ja tehti fotosid. Ma vahel ütlesin talle, et „oli sul siis vaja nii palju väravaid lüüa.“ Ta oli oma populaarsuses väga üllatunud, sest tegelikult oli Emiliano lihtne inimene. Tal oli puhas südametunnistus ja ei soovinud kellelegi halba.“

Luiza Ungerer on 31aastane Brasiilia võrkpallur, kes mängis Nantes'i naiskonnas aastatel 2011-2018.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee