Kõmu

BRITI KÕMUMEEDIA: Wayne Rooney perekonna kodune õhkkond on kohutav 

Ohtuleht.ee, 15. veebruar 2019, 12:49
Coleen ja Wayne Rooney 2017. aastal.Foto: PA Pictures/Scanpix
Kas jalgpallistaar Wayne Rooney ning tema abikaasa Coleeni üle 10 aasta kestnud abielu lõpeb? Briti kõmumeedia on igatahes sel meelel.

Esimesed teated värsketest probleemidest ilmusid möödunud nädala lõpus, kui selgus, et Rooney Floridas toimunud treeninglaagris baarituurile läks ning võõra baaridaami Vickiga kella poole kolmeni kangemat alkoholi lürpis.

Kui The Suni andmetel oli Coleen Wayne'i käitumise peale ülivihane, siis Daily Maili allikad sõnasid, et mingisugust muret ei ole. Briti kõmumeedia lipulaev The Sun on teemat aga mõnuga edasi kütnud ning märganud Coleeni vahepeal ilma abielusõrmuseta. Wayne'l olevat see endiselt sõrmes.

The Suni andmetel elab Rooney korralikku poissmehe elu. Mängib õhtuti arvutimänge, joob õlut, veini ja Prosecco vahuveini. Coleen soovivat, et Wayne võõrutusravile läheks. 

"See laastaks Wayne'i, kui Coleen ta maha jätaks, kuid nende suhtes on nii palju probleeme, et samal ajal tunneks ta ka leevendust," rääkis allikas The Sunile. "Nende kodune õhkkond on juba mõnda aega kohutav olnud. Wayne'le ei meeldi kodus olla, seepärast ta kogu aeg väljas käibki. See aga teeb omakorda Coleeni õnnetumaks. Lõputu ring." 

Ameerika klubis D.C. United leiba teeniv jalgpallistaar sattus skandaali ka jaanuaris, kui tuli päevavalgele, et ta vahistati detsembris Washington Dullesi lennujaamas, sest oli purjus. Rooney läkitas hiljem teate, kus ütles, et võttis lennu ajal koos alkoholiga ka (ettekirjutatud koguse) unetablette, mille tagajärjel oli maandudes segaduses.

Miljonärist jalgpallur pidi lõpuks maksma neljanda kategooria väärteo eest 25 USA dollarit trahvi ja 91 dollarit kautsjonit. Maksimumsumma olnuks 250 dollarit.

Wayne ja Coleen tutvusid keskkoolis ning hakkasid semmima 2002. aastal. Kuus aastat hiljem nad abiellusid. Neil on koos neli last: Kai Wayne, Klay Anthony, Kit Joseph ning Cass Mac.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sport@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee