WRC

ÕL ROOTSIS | Liider Ott Tänak: lõbus on sõita, kui kõik hästi läheb 

Henry Lääne, Torsby, 16. veebruar 2019, 21:17
Ott Tänak Rootsi MM-rallil.Foto: Martin Ahven
"Meil oli suurepärane päev. Iga katsega suutsime vahet suurendada ning päeva teises pooles sõitsime puhtalt ja hea rütmiga," rõõmustas Ott Tänak Rootsi MM-ralli kolmanda võistluspäeva üle.

Eestlane edestab lähimaid jälitajaid Esapekka Lappit ja Andreas Mikkelseni 54,5 sekundiga. Vahe suur ning sellele on kaasa aidanud Tänaku kiire sõit ja konkurentide ebaõnnestumised, eeskätt tänast päeva liidrina alustanud Teemu Sunineni lumevalli jäämine üheksandal kiiruskatsel.

"Oleme liidrid ja vahe on päris suur. Homme peame esimesed kaks katset mõistlikult sõitma ning loodetavasti on ka punktikatselt võimalik paar silma võtta. See oleks enam-vähem ideaalne ralli," kostis Tänak ning lisas hiljem, "lõbus on sõita, kui kõik hästi läheb."

Samuti ütles Toyota esinumber, et tema tänane stardikoht (WRC-meestest startis temast hiljem vaid Suninen) aitas headele aegadele palju kaasa.

Rootsi MM-ralli lõpeb homme, kui sõidetakse kolm katset. Esmalt võetakse kahel korral mõõtu Likenäsi katsel, etapile paneb punkti rallipargi juures sõidetav Torsby katse. Päev algab kell 08.50.

Samal teemal

17. veebruar 2019, 09:56
Rootsi ralli liidrina jätkav Tänak vihjas, et punktikatse võitu pole temalt mõtet oodata
16. veebruar 2019, 22:26
ÕL ROOTSIS | GALERII | Rallimasinad lõpetasid päeva lummavates toonides
16. veebruar 2019, 22:00
ÕL ROOTSIS | M-Sport kiidab JWRCs imelist debüüti tegevat Poomi
16. veebruar 2019, 21:33
Lappi ja Mikkelsen lubavad pühapäeval lahingu anda, Neuville võib MM-tiitlit silmas pidades asja kergemalt võtta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee