Eesti meistrivõistluste teine päev.Foto: Teet Malsroos
Kergejõustik
17. veebruar 2019, 18:45

Täna lõppenud Eesti meistrivõistlused kergejõustikus pakkusid huvitavaid medaliheitlusi. Pühapäeva kokkuvõte:
  • Naiste teivashüppe võitis Reena Koll, kes ületas 4.15. Meeste 60 m tõkkejooksu parim oli Hans-Christian Hausenberg 8,08, naiste samal alal triumfeeris Diana Suumann 8,38ga.
  • Naiste 3000 m jooksu võitis Liina Tšernov isikliku rekordiga 9.38,23.
  • Naiste kaugushüppe võitis Tähti Alver, kelle parim katse oli 6.17. Meeste 800 m jooksu võitis Rasmus Kisel 1.54,15ga.
  • Meeste kõrgushüppes napsas üllatusvõidu Kristjan Tafenau isikliku rekordiga 2.16. Ala pikaaegne valitseja Karl Lumi ületas 2.13 ja pidi leppima hõbemedaliga.
  • Naiste 200 m jooksu võitis Ann Marii Kivikas ajaga 25,06, meestest sai kuldmedali Henri Sai, kelle tulemus oli 21,87.
  • Teise võistluspäeva avaalal, naiste 3 km käimises sündis Eesti rekord. Jekaterina Mirotvortseva läbis distantsi ajaga 13.49,43. Meeste 5 km käimise võitis Virgo Adusoo 22.51,80ga.