Gert Kullamäe ja Kadrina Karud (rohelises) vs TTÜ korvpallikool.Foto: Teet Malsroos
19. veebruar 2019, 19:23

FOTOD | Gert Kullamäe aitas Karud debüütmängus võimsa võiduni, aga viskekäsi vedas alt

Eesti teises liigas mängiva Kadrina Karudega liitunud korvpallilegend Gert Kullamäe pidas uue klubi eest esimese kohtumise. Karud võitsid võõrsil TTÜ korvpallikooli 87:58.

Vahetusest sekkunud Kullamäe sai käe valgeks juba esimesel veerandil aga hiilgava tabavusega ta silma ei paistnud. 21 minuti jooksul jäi 47aastase snaipri arvele 5 punkti ja 5 resultatiivset söötu. Kolmeseid tabas ta 6st 1, ainus kahepunktivise läbis aga rõnga.

Andres Sõbra juhendatava Karude resultatiivseim oli Allan Ehte 31 punktiga, TTÜ kasuks viskas Marcus Neiland 12 silma. Karud hoiavad A-alagrupis 11 võidu ja 1 kaotusega esikohta, TTÜ on 3 võidu ja 7 kaotusega kuuendal positsioonil.