Korvpall

Kristjan Kanguri mälestus eelmisest Serbia-mängust: olin surmväsinud 

Ville Arike, 20. veebruar 2019, 20:18
Kristjan KangurFoto: Robin Roots
Eesti korvpallikoondis peab homme MM-valiksarja viimase kodumängu, vastaseks valitsev hõbedameeskond Serbia. Kui too kuulus koondis aga viimati, 2012. aastal Tallinnas käis, jäid eestlased peale 88:81.

Tolle mängu üks kangelasi Kristjan Kangur - nagu ka Janar Talts ja Gregor Arbet - astub homme viimast korda koondisesärgis väljakule. "Kõik on nii, nagu olema peab, mingit erilist tunnet küll pole. Enne kohtumist suure vastasega tuleb ehk tõesti kerge värin sisse, kuid ületähtsustada seda pole mõtet," ütles Kangur.

Mida ta mäletab 2012. aasta mängust? "Olin pärast seda päris läbi. Maadlesin nende suure ja tugeva kolli Nenad Kršticiga, olin surmväsinud. Aga see oli ammu," vedas Kangur naeratuse näole.

Homme ei tule midagi lihtsamat. Eestil on küllalt noor koondis ning ehkki serblastel ei saanud tulla paljud NBA ja Euroliiga staarid, on sealmail Kanguri sõnul kümneid häid korvpallureid. "Veksleid pole mõtet välja anda. Siin trennis on mõnus näha noori mehi, kellega ma isiklikult pole varem koos mänginud. Siin on uus veri, uus energia, on olnud väga mõnusad viimased päevad."

Samal teemal

20. veebruar 2019, 17:30
Andres Sõber | 2012. aastal ütlesin, et paneme Serbiale ära. Miks mitte nüüd uuesti?
20. veebruar 2019, 15:06
SPIKKER | Välja jagatakse viimased korvpalli MMi piletid: Soomel vesi ahjus, Läti saab Euroliigast abi, valitsev Euroopa meister jääb kindlasti koju
19. veebruar 2019, 12:48
TAGASILÖÖK: Tartu ääremängija ei saa Serbia ja Gruusia vastu koondist aidata
18. veebruar 2019, 20:01
Serbia koondis tuleb Tallinnasse kahe suure staariga, Euroliiga mehed on puudu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee