Jalgpall

Eesti tippklubid valmistuvad Vassiljevi palkamiseks! Pareiko: „Kodu on ikkagi kodu.“ (1)

Kaarel Täll, 25. veebruar 2019 11:13
MÕTTEAINET JAGUB: Eesti tippklubid on valmis Konstantin Vassiljevi vastu võtma. Nüüd peab maestro otsustama, kas hing ihkab koju või mitte.Foto: Martin Ahven

„Konstanin Vassiljev? Kas ta on saadaval?“ muigab Tallinna FCI Levadia jalgpallimeeskonna tegevjuht Sergei Hohlov-Simson kavalalt. Eelnenud küsimus kõlas: kas keskväljamaestrole on juba lepingut pakutud? „Oleme klubis asja arutanud, aga tema endaga pole suheldud ega pakkumist tehtud,“ lisab ta tõsisemalt. Vassiljevi lähitulevikul hoiavad teravalt silma peal ka valitsev Eesti meister Nõmme Kalju ja FC Flora. Mitte keegi ei taha potentsiaalses kolmevõitluses kaotajaks jääda.

34aastase Kostja, nagu fännid teda hellitavalt hüüavad, karjäär võttis suvel ootamatu ja kummalise pöörde. 2016-17 hooajal Poola liiga parimate mängijate sekka kuulunud Eesti koondislane saadeti Gliwice Piasti duubelmeeskonda ja ta hakkas mängima poolakate tugevuselt kuuendal liigatasemel. Tol hetkel oli Vassiljevil järel kahe aasta jagu kehtivat lepingut. Kuigi klubi tahtis järsku Kostjast vabaneda, ei jõutud lepingu lõpetamise tingimustes pikalt kokkuleppeni. Nüüd, alles veebruaris, sai ta vabaks meheks.

Kogu eelneva taustal ongi tekkinud olukord, kus näib täiesti reaalse võimalusena, et Vassiljev naaseb kodumaale. Uurisime kolme Eesti suurema klubi juhtidelt, kas neil üldse jagub finantsilist võimekust ja tahtmist Kostjat jahtida.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.01.2019
Nõmme Kalju president Kuno Tehva: peab kivist vett välja pigistama, aga saame hakkama!
18.01.2019
Pikk ootus on läbi! Konstantin Vassiljev sai Poola klubist vabaks
23.00.2019
Miks karistatakse Konstantin Vassiljevit? Agent: „Tahetakse näidata, et klubi on boss.“
16.00.2019
Eesti jalgpallikoondise bussijuht Mati: oma koondist on parem sõidutada kui maailmastaare

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee