Jalgpall

Nõmme Kalju president Kuno Tehva: peab kivist vett välja pigistama, aga saame hakkama! 

Kaarel Täll, 24. veebruar 2019, 16:08
Kuno Tehva tähistab Eesti meistritiitli võitmist. Martin Ahven
Valitseva Eesti jalgpallimeistri ehk Nõmme Kalju president Kuno Tehva tunnistab, et võistkond on neil peaaegu komplekteeritud, kuid seda esialgu vaid suveni.

„Enne Meistrite liiga algust saame võib-olla kellegi mõnest suuremast välisklubist laenule tuua. Sellised mõtted on meil liikunud, aga Eesti välismängijate piirang seab omad piirid. See teeb Euroopas konkureerimise väga raskeks,“ selgitab Tehva. „Kohalikul tasemel heade mängijate saadavus on nullilähedane. Teiselt poolt pärsib karm välismängijate piirang. Peab kivist vett välja pigistama, aga saame hakkama!“

Mängijateturul on valitsevad tšempionid tegutsenud aktiivselt. Kõigepealt pikendasid lepingut Maximiliano Ugge ja Reginald. Seejärel omandati Lvivi Karpatõlt Andri Markovitši mängijaõigused. Riburada pidi liitusid tiimiga ka Aleksandr Ivanjušin, Roman Sobtšenko, Aleksandr Kulinitš, Hector Nunez, Eugen Zasavitchi ja Sander Puri.

Õhus on aga suur küsimärk: mis saab Gliwice Piastist lahkunud Konstantin Vassiljevist? „Loomulikult teeksime meiegi pakkumise, kui ta avaldaks soovi Eestisse mängima tulla,“ tõdeb Tehva.

Samal ajal kaaluvad poolkaitsja võimalikku värbamist ka rivaalid Levadia ja Flora. Potentsiaalsest Eesti tippklubide kolmevõitlusest saab lugeda pikemalt SIIT!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee