Manchester United - Liverpool.Foto: AP/Scanpix
24. veebruar 2019, 18:47

VIDEO | United ja Liverpool tegid triki, mida pole Inglismaal kümme aastat nähtud

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 27. vooru glamuurseim vastasseis Manchester Unitedi ja Liverpooli vahel lõppes 0:0 viigiga.

Supervõimalusi nende 90 minuti jooksul suurt ei nähtud, küll aga traumasid. Kodumeeskond United oli juba avapoolajal sunnitud kõik kolm vahetust ära tegema, sest viga said Ander Herrera (21. min), Juan Mata (25. min) ja Jesse Lingard (43. min). Kusjuures Lingard sekkus platsile Mata asemel ehk jõudis mängida vaid 18 minutit.

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp pidi 31. minutil vigastuse tõttu välja vahetama Roberto Firmino. Viimati tehti Inglismaa kõrgliigas avapoolajal neli vahetust kümme aastat tagasi mängus Wigan Athletic - Fulham.

Statistiliselt oli tänane kohtumine eriline Unitedi väravavahi David de Gea jaoks, kes hoidis Punaste Kuradite puuri Premier League'is 100. korda puhtana. Unitedi eest on varem sama suutnud vaid Peter Schmeichel.

Man United - Liverpool tipphetked:

Londoni Arsenal alistas samal ajal koduväljakul 2:0 Southamptoni. Väravad lõid Alexandre Lacazette (6. min) ja Henrik Mkitarjan (17. min).