Madridi Reali mängijad pea norus väljakult lahkumas. Foto: AFP/Scanpix
28. veebruar 2019, 12:45

VIDEO | Barcelona tümitas Madridi Reali ning edenes mängleva kerglusega karikafinaali

FC Barcelona jalgpallimeeskond sammus kuuendat järjestikust aastat Hispaania karikafinaali, alistades poolfinaalis kahe mängu tulemusena 4:1 igirivaali Madridi Reali.

Pärast Nou Campil 1:1 lõppenud avamängu sõitis Barcelona Hispaania pealinnas asuvale Santiago Bernabeule kindla eesmärgiga. Neil on vaja finaalipääsuks lüüa vähemalt üks värav.

Selle ülesande täitsid Kataloonia hiiu mängijad 50. minutil kui täpne oli Luis Suarez. Kakskümmend minutit hiljem pääses Barcelona Raphael Varane'i omaväravast juba 2:0 juhtima ning mängu lõppseisu 3:0 vormistas penaltipunktist taas Suarez.

Barcelona finaalivastane selgub neljapäeval, mil teises poolfinaalis lähevad vastamisi Valencia ning Real Betis. Avakohtumine lõppes Betisi koduväljakul 2:2 viigiga.

Küll ei saa Real ja Barcelona kaua teineteisest puhata, sest juba laupäeval tuleb neil omavahel vastamisi minna Hispaania kõrgliiga raames.

Nädalavahetusel toimuv El Clasico oleks järjekorras 241. (ametlikud mängud), hetkel on vastasseis napilt 95-94 veel Madridi Reali kasuks. 51 kohtumist on lõppenud viigiliselt.