Karel Tammjärv. Foto: Aldo Luud
Eesti Ekspress 1. märts 2019 20:50
Pikka aega Eesti murdmaasuusatajaid ja viimasel ajal eraldi Karel Tammjärve toetanud ehitusettevõtja ning ehitusfirma AS Savi omanik Sulev Laanpere leiab puhkenud dopinguskandaali kohta, et ikka juhtub.

"Mina tema pihta kividega küll ei loobi. Kõigiga juhtub elus. Olen nii vana inimene, et olen elus kõike näinud. See nüüd mulle küll imelugu pole," sõnas ta. 

Lisaks kinnitas Laanpere, et Tammjärv ei pea sponsorrahasid talle tagasi maksma ning tema toetab meelsasti Eesti sporti edasi. 

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

Küll teatas Team Haanja - kelle koosseisu kuuluvad ka veredopingu omaks võtnud Andreas Veerpalu ning Tammjärv - suursponsor Merko, et nemad lõpetavad spordi toetamise

Samal teemal

Kommentaarid  (21)

v 3. märts 2019 11:00
Midagi ei juhtu elus niisama, igaüks peab läbi kogema seda , mida ei usu ja jääb kuulama neid "nn" kõrgteadmistega tegelasi, nemad teavad seadusi, mis viivad materiaalse eduni. Aga kõik ei taha võistelda koos kõrgelt dopinguga oma keha hiigelvormi viinutega! Kus on nüüd võrsete reeglite vollinik, seadusi vastu võtta ei suuda ,et saabuks võrdne võime võita ausate reeglitega.
K E S 3. märts 2019 10:41
Teelisele allolev link ja lisaks ütelus, "kus suitsu, seal tuld" ! http://sport.delfi.ee/news/suusatamine/maailm/rootsi-dokfilm-dopingust-bjorn-dahliel-olid-verenaidud-korrast-ara?id=65743706
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS