Jaak Mae.Foto: Aldo Luud
Toimetas Karl Juhkami 1. märts 2019 21:31
Terve oma karjääri samuti Mati Alaveri näpunäidete järgi harjutanud endise olümpiapronksi Jaak Mae sõnul juhendaja temale kunagi dopinguaineid ei pakkunud. 

"Ei ole pakkunud," oli endise suusataja vastus ERRi spordireporteri Johannes Vedru küsimusele, kas Alaver pakkus talle dopinguainte kasutamise võimalust.

Samuti ei tekinud tal kordagi kahtlusi, et dopinguainetega võiks olla seotud tema treeningpartner, kahekordne olümpiavõitja Andrus Veerpalu. "Ma arvan, et kui oleks [kahtlusi] olnud, küll me oleks sellest teada andnud."

Et Mati Alaver on nüüd tunnistanud keelatud võtete tarvitamist, kuidas saab olla kindel, et seda ei ole juhtunud ka minevikus? "Keegi usub, keegi mitte, mis ma muud oskan öelda. Kindel on see, et rõõmu see kellelegi tee ja need kahtlused jäävad eluks ajaks."

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

kui Veerpalu oli esimene dopinguga ja Mae teine dopinguta, siis 2. märts 2019 18:25
kuidas ta nii hästi sõitis ja milleks üldse doping? Teiseks - tõesti polnudki dopingut! Kolmandaks - mõlemad tarbisid.
elektritsaabtasuta blogspot com 2. märts 2019 17:19
Selleks,et mädast lahti saada tuleb paistetus avada. Eesti sportlased andsid oma panuse paistetuse avamisele. Eks need dopingu skandaalid ole rohkem reklaam. Varsti legaliseeritakse dopingud ja siis sportlaste nimetuste ja riigilippude asemel suusatavad dopingute firma nimetused. Parimateks dopinguteks on :1)Võilille toores juurikas, lehed,õis, 2)põdra-hobuse vorst 3) Lüpsisoe maapiim porikärbsega.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS