Romelu Lukaku.Foto: AP/Scanpix
2. märts 2019, 22:30

Lukaku väravad tõid Unitedile raske võidu ja aitasid Solskjäri võimast seeriat pikendada

Inglismaa jalgpalli meistriliigas võttis magusa võidu Manchester United, kes alistas kodus 3:2 Southamptoni. Pärast Ole Gunnar Solskjäri asumist peatreeneriks pole United Premier League'is 12 mängu jooksul veel kaotusekibedust tundnud.

United jäi 26. minutil Yann Valery väravast kaotusseisu, aga Andreas Pereira 53. ja Romelu Lukaku 59. minuti väravad viisid kodutiimi 2:1 ette. James Ward-Prowse'i tabamus 75. minuti tabamus tõi tabloole viigi, ent 89. minutil oli taas täpne Lukaku. Viiendal üleminutil oli Paul Pogbal hea võimalus Unitedi eduseisu suurendada, aga prantslane ei suutnud penaltit realiseerida.

United tõusis 58 punktiga neljandaks. Viiendaks langes täna Tottenhamiga 1:1 viiki mänginud Londoni Arsenal.