Kalev/Cramo (valges) vs Minski Tsmoki.Foto: Martn Ahven
3. märts 2019, 18:47

FOTOD | Mehiselt skoorinud Kalev/Cramo teenis kohustusliku võidu ja jätkab jahti tõotatud maale

Korvpalli VTB Ühisliigas sai BC Kalev/Cramo kodusaalis kindlalt 108:83 jagu tabeli viimasest Minski Tsmokist.

Võrdset mängu jagus ühe veerandaja jagu. Pärast minimaalselt võidetud avaveerandit kasvatati poolajaks edu 14-le. Kuigi kolmandal veerandajal jäi Tsmoki peale kolmega, siis mänguks enam ei läinud. Viimane neljandik kujunes Kalevil lõpptulemuse vormistamiseks.

Võitjate kasuks viskas Arnett Moultrie üleplatsimehena 26 punkti, Maksim Salaš lisas 17 silma. Tsmoki resultatiivseim oli Devon Saddler 19 punktiga.

"Alustasime kohtumist hästi ja viskasime palju punkte, aga kaitses oli vajakjäämisi. Poolajal rääkisime probleemidest ja suutsime oluliselt paremini tegutseda. Usun, et väärisime võitu. Astusime suure sammu play-off´i suunas," sõnas Kalevi peatreener Donaldas Kairys pressikonverentsil.

Play-off´i koha eest võitlev Kalev sai 10 kaotuse kõrvale kirja kaheksanda võidu, millega tõusti ühele pulgale kaheksandal kohal oleva Saratovi Avtodoriga. Eelis on aga viimastel, sest nemad võitsid mõlemad omavahelised põhiturniiri matšid.