Doping

DOPINGUSKANDAAL | EOK peasekretär: tuhandete inimeste aastaid kestnud pingutus on kildudeks (19)

Ohtuleht.ee, 5. märts 2019, 10:41
Eesti Olümpiakomitee peasekretär Siim Sukles.Foto: Arno Saar
Eile õhtul valati Eesti suusatamist laastanud dopinguskandaalile veelgi õli tulle, kui sai selgeks, et veredopingut on kasutanud ka Algo Kärp. Eesti Olümpiakomitee (EOK) peasekretär Siim Sukles avaldas veidi pärast Kärbi ülestunnistust dopingujuhtumi üle pettumust.

"Saabub seotud isiku SMS... Sa tead, et see tähendab jama... järjekordne nimi... mõtled, kes veel... Sa ei mõtle, kas veel... kardad seda järgmist SMSi... aga hommikul pead valdkonna eest seisma... selle suureks rääkima/tegema... aastaid ja aastaid tuhandete inimeste pingutusi... ja kõik see kildudeks... kulla ja mulla vahel on vaid süstlatorge..." kirjutas Sukles Facebookis.

Muide, täna koguneb EOK täitevkomitee arutamaks Seefeldis lahvatanud dopinguskandaali. Samuti peaks sel nädalal toimuma avameelne arutelu Kultuuriministeeriumis, kuhu on oodata nii ministrit kui ka erinevate dopinguskandaaliga seotud institutsioonide esindajaid.

19 KOMMENTAARI

e
E.k 6. märts 2019, 22:45
Kindlasti on suusaliidul võimalus nüüd puhtalt lehelt alustada, aga tuletan meelde et EOK peab ka endale tuhka pähe raputada, sest Alaver valiti komit...
(loe edasi)
t
tore 6. märts 2019, 09:37
Nüüd teeme näo et oleme ausad ja aatelised. Aga kui oli dopinguprobleem millest päästis advokaat Pilv ,siis tegid kõik hea näo meil probleemi pole.Oli siis ka ,kuid poliitiliselt polnud kasulik miskit öelda.Vaadake peeglisse
Loe kõiki (19)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sport@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee