Doping

DOPINGUSKANDAAL | Alaveri õpilane: minuga tehtud katsed tegid ju Alaveri ainult targemaks, tulemusi ja kasu lõikasid sellest teised (20)

Eesti Ekspress, 5. märts 2019, 19:46
Piret Niglas 2002. aastal. Foto: JAREK JÕEPERA
Eelmisel nädalal lahvatanud dopinguskandaali taustal kaevatakse välja vanu lugusid. Nüüd võttis sõna paarikümne aasta tagune parim naissuusataja, Mati Alaveri õpilane Piret Niglas. 

"Minuga – ja ma räägin ainult enda eest – tehtud katsed tegid ju Mati Alaveri ainult targemaks. Aga tulemusi ja kasu lõikasid sellest teised," sõnas Niglas Eesti Ekspressile.

Alles möödunud nädalal, kui Eesti suusatajad Andreas ­Veerpalu ja Karel Tammjärv jäid veredopinguga vahele, julges Piret mõelda: "Lõpuks ometi. Mingil ajal see pidi ju välja tulema. Alaveri liin pidi ükskord otsa saama."

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

Samal teemal

5. märts 2019, 19:34
DOPINGUSKANDAAL | Dopinguarst Bernatski: Alaver on lihtsalt ohver, tegelikult on ta teinud kõik Eesti nimel

20 KOMMENTAARI

a
asjata lootrus riigi ja esirikkuritega vaielda! 6. märts 2019, 14:59
Dr B tuli ju Kärt Karpa vahendusel välja paljastustega - temast tehti juskui mingi lollakas ja teda ei usutud, sest dopingut tolereeris riiklik süstee...
(loe edasi)
r
RP 6. märts 2019, 10:49
Uuest kandist tuleb aga muudkui jutukesi. Mis takistas ammu teada anda, et selline on meie suusasport? Nüüd siis on jälle tore kuulutada, et mina ka. Taevas hoia! Aga, kui te ei räägi kohe, siis laske aga tulla nüüd. Saab lõpuks selle looga ühele poole.
Loe kõiki (20)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee