Arnas Velicka (vasakul) ei suutnud Tartut võiduni aidata.Foto: Aldo Luud
9. märts 2019, 18:50

Tartu Ülikool hävis kodus Pärnule, Müürsepp ja Kalev olid Valgas edukad (1)

Eesti-Läti korvpalliliiga päeva keskses mängus alistas Pärnu Sadam võõrsil Tartu Ülikooli 68:52. Tartu (12 võitu, 12 kaotust) langes turniiritabelis seitsmndaks, Pärnu (11-15) on 10. kohal.

Pärnu juhtis esimese poolaja järel 40:23, kolmanda veerandi järel oli külaliste edu juba 58:31. Pärnu resultatiivseim oli Justin Alston 17 punktiga, Henri Wade-Chatman lisas 16 punkti. Tartu poolelt viskasid Arnas Velicka ja Julius Kazakauskas mõlemad 13 silma.

Teistes mängudes oli Martin Müürsepa juhendatav Tallinna Kalev/TLÜ võõrsil 90:78 üle Valga-Valka Maks&Mooritsast. Ronald McGhee vedas Kalevit 25 puntiga, Dashawn King viskas Valga kasuks 28 silma. Ogre alistas võõrsil Liepaja 93:75 ja Ventspils võitis samuti võõral väljakul Jekabpilsi 115:58.