FC Flora - Viljandi TulevikFoto: Tiit Tamme
10. märts 2019, 16:56

Nii mõnegi üllatuse pakkunud Eesti jalgpalli meistriliiga avavooru lõpetuseks alistas FC Flora koduväljakul 2:0 Viljandi Tuleviku.

Mullu oli kahe võistkonna vahe hooaja lõpuks lausa 54 punkti tallinlaste kasuks, kuid see ei tähendanud Florale täna lihtsat jalutuskäiku. Hädavajalikud kolm punkti saadi siiski kätte. Kohtumise avavärava lõi Frank Liivak 32. minutil, lõppseisu vormistas Herol Riiberg 88. minutil.

Esimest korda jooksis Flora särgis ametlikus kohtumises väljakule Konstantin Vassiljev, kes pallib kodumaal 12aastase vaheaja järel. Keskväljamaestro sai kirja kõik 90 minutit. Kusjuures jättis ta realiseerimata penalti.

Vaata Vassiljevi penaltit ERRi videost:

Tänases teises mängus leppis liiga uustulnuk Maardu võõral väljakul 2:2 viiki Tartu Tammekaga. Kusjuures kodumeeskonnale päästis viigipunkti neljanda üleminuti penalti, mille realiseeris Tauno Tekko.