VIDEO | Arsenal lõpetas Manchester Unitedi ja Solskjäri imelise seeria

Toimetas Jarmo Jagomägi, 10. märts 2019, 20:26
Granit Xhaka.Foto: IAN KINGTON/AFP
Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis Arsenal koduväljakul magusa 2:0 võidu Manchester Unitedi üle.

Võrdsete kohtumises suutis oma võimalused paremini ära kasutada Arsenal. Avavärava lõi Granit Xhaka 12. minutil, lõppseisu vormistas Pierre-Emerick Aubameyang 69. minutil penaltist.

Ühtlasi lõppes Unitedi hiilgav seeria. Pärast seda, kui Ole Gunnar Solskjär detsembri lõpus Jose Mourinholt peatreeneri ameti üle võttis, püsis meeskond Inglismaa kõrgliigas 12 mängu kaotuseta, neist 10 võideti.

Tiitli eest võitlev Liverpool sai koduväljakul 4:2 võidu Burnley üle. Punasärgid jäi üllatuslikult juba 6. minutil kaotusseisu, kuid šokist saadi kiiresti üle. Poole tunni möödudes oldi juba 2:1 peal, täpsed olid Roberto Firmino ja Mane.

67. minutil kasvatas Firmino Liverpooli edu 3:1-le. Esimesel üleminutil vähendas Burnley vahe veel minimaalseks, kuid lõplikult otsustas võitja saatuse Mane neljanda üleminuti tabamus.

Jätkub Londoni Chelsea mõõn, täna lepiti koduväljakul 1:1 viiki Wolvesiga. Koduperemehed pääsesid punktiga napilt, sest vajaliku värava lõi Eden Hazard alles teisel üleminutil. Kusjuures külalised sai kogu matši peale kirja vaid ühe raamilöögi.