VIDEO | USKUMATU MEES! Ronaldo uputas Atletico ja kerkis Messiga ühele pulgale (1)

Toimetas Mart Treial, 12. märts 2019, 23:56
Cristiano Ronaldol sai teisipäeva õhtul lausa kolm korda väravat tähistada.Foto: Reuters/Scanpix
Jalgpalli Meistrite liiga viies ja kuues veerandfinalist on Manchester City ja Torino Juventus.

Avamatši Madridis Atleticole 0:2 kaotanud Juventus oli koduplatsil esimesest minutist saati orienteeritud rünnakule ning see lähenemine kandis ka vilja. Itaalia klubi kangelaseks tõusis Cristiano Ronaldo isiklikult.

Portugallase 27., 48. ja 86. minuti tabamused (neist viimane penaltipunktilt) tagasid Juventusele 3:0 võidu ja koondskooriga 3:2 pääsu veerandfinaali. Atletico ei teinud 90 minuti jooksul ühtki raamilööki.

Ronaldo jaoks oli tegu karjääri kaheksanda kübaratrikiga Meistrite liigas. Sellega tõusis ta Lionel Messiga ühele pulgale rekordit jagama.

Juventus - Atletico tipphetked:

City - Schalke mängust kadus reaalne pinge esimese poolaja lõpus, kui avamängu 3:2 võitnud Inglise klubi lõi kaheksa minuti jooksul kolm väravat. Neist kahe autoriks oli Sergio Agüero (35. min pen. ja 38 min) ja ühe Leroy Sane (43. min).

Teisel poolajal kiskus asi täitsa piinlikuks, City uhas veel neli väravat ja võitis kohtumise lõpuks 7:0 (koondskoor 10:2). Värava lõid Raheem Sterling (57. min), Bernardo Silva (71. min), Phil Foden (78. min) ja Gabriel Jesus (84. min).

City - Schalke tipphetked:

Eelmisel nädalal lunastasid pääsu kaheksa parema sekka Amsterdami Ajax, Tottenham Hotspur, Manchester United ja FC Porto. Kaks viimast edasipääsejat selguvad kolmapäeva õhtul paaridest Barcelona - Lyon ja Müncheni Bayern - Liverpool.

Inglased võivad hooajaga juba selles plaanis rahule jääda, et viimati jõudis vähemalt kolm selle riigi klubi Meistrite liigas kaheksa sekka hooajal 2010-11.