Siim-Sander Vene (palliga) heitlemas Istanbuli Darüssafaka mängija Jon Diebleriga.Foto: EPA/Scanpix
15. märts 2019, 00:43

Siim-Sander Vene võitis uue peatreeneri usalduse ja Gran Canaria sai Euroliigas üle pika aja võidu

Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria püsis korvpalli Euroliigas võiduta kümme mängu järjest, aga neljapäeval suudeti kurb seeria lõpetada. Kodusaalis alistati Istanbuli Darüssafaka 84:64, Vene oli platsil 23 minutit.

Rohkem ei viibinud Gran Canaria poolelt väljakul ükski pallur. Et tegu oli uue peatreeneri Pedro Martinezi debüütmänguga, lisab see fakt tulevikuks ohtralt optimismi. Pingilt sekkunud Vene saagiks jäi 7 punkti (kahesed 3st 2, kolmesed 3st 1), 1 resultatiivne sööt ja 3 vaheltlõiget.

Poolajaks 37:30 juhtinud Gran Canaria resultatiivseim oli 16 punktiga Marcus Eriksson, 10 punkti lisas Nikola Radicevic. Tabelis viimasel kohal jätkava Darüssafaka kasuks tõi Kartal Ozmizrak 11 silma.

Gran Canaria on 7 võidu ja 19 kaotusega 14. kohal, mängida jääb veel neli kohtumist. Teisipäeval, 19. märtsil, sõidetakse külla Barcelonale.