Talisport

Kelly Sildaru kohtus Keenias 400 kohaliku koolilapsega, vestlust vürtsitas kaasas olnud suusavarustus (33)

Toimetas Hindrek Pärg, 15. märts 2019, 23:18
Kelly Sildaru KeeniasFoto: Facebook / Eesti maja Keenias
Kelly Sildaru külastas reedel Keenias Eesti maja ja Falling Watersi nimelist kooli, kohtudes 400 kohaliku lapsega. 

Facebooki leht "Eesti maja Keenias" annab teada, et vigursuusataja kohtumine kohalike lastega läks väga hästi. "Kelly Sildaru jõudiski Nyahururusse koos ema Liliani ja meeskonnajuhi Mart Raamatuga, koos külastati Eesti maja ning Falling Watersi kooli. Koolilaste vastuvõtt oli niivõrd võimas, et lausa kohutas ukse vahelt tagasi. Kuid julgust noorel neiul jagus: kui võimaluse sai, siis pani kõik 400 koolilast kuulama," seisab sotsiaalmeedias. 

Kohal oli ka Keenia telekanalite esindaja, kes lähipäevil toimunut ka riigi televisioonis kajastab. Kelly viibis Keenias kõigest kolm päeva, kuid selle aja jooksul jõudis ta palju korda saata. Enne Nyahururusse tulekut astus kõnelejana üles Nairobis toimunud Eesti keskkonnaministri Siim Kiisleri juhitud ÜRO keskkonnaassambleel. Teadupärast lähevad Kellyle keskkonnaalased küsimused väga korda. Keskkonna heaolu on meie kõigi kätes. Kui suuta panna noored sellele mõtlema ning oma tarbimis- ja keskkonnakäitumise mustreid muutma, on see juba suur samm parema keskkonna poole." 

Postitust jagas ka pikamaajooksja Tiidrek Nurme, kellel jagus ainult imetlust.  "Tüdruk on kõigest 17 aastane, kuid mõtleb suurelt ja kaugele. Aukartust äratav!", ütles Nurme. 

33 KOMMENTAARI

x
xMees 18. märts 2019, 08:38
Noortele keenialastele jäi kindlasti mulje, et kauge põhjamaa Eesti on üks äraütlemata vahva maa, kui seal nii kihvtid lapsed on nagu Kelly. Seejuures on hea ka see, et nad eesti keelt ei oska, muidu loeksid "Õhtulehe" kommentaare ja pettuksid.
p
Prints Assad 17. märts 2019, 10:46
Sportlane võib isegi selle üle elada. Sinikaid jätkub küll mitmeks nädalaks aga noor organism taastub ruttu. Ainult pampersit peab elu lõpuni kandma
Loe kõiki (33)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee