Milwaukee Bucksi liider Giannis Antetokounmpo.Foto: Wilfredo Lee
16. märts 2019, 11:27

Bucks tegi Kreeka-Friigi juhtimisel võimast NBA ajalugu

Möödunud ööl tegi Milwaukee Bucks midagi, mida poldud korvpalliliigas NBA kunagi varem tehtud: neist sai esimene võistkond, kes kaotas poolaja 20 või enama punktiga, kuid võitis kohtumise lõpuks vähemalt 15 silmaga.

NBA parima võiduprotsendiga meeskond Bucks sõitis külla Miami Heatile, kuid ei saanud end kuidagi käima. Poolajapausile minnes juhtisid võõrustajad tervelt 62:42.

Bucks ei andnud aga alla. Giannis Antetokounmpo juhtimisel vähendati kolmandal veerandajal vahe kõigest ühele punktile ning otsustavas vaatuses jätkas Milwaukee sats samasuguse hooga: nad võitsid kohtumise 113:98.

Unistuste liiga põhihooaja kõige väärtuslikemate mängijate hulka kuuluv Antetokounmpo viskas kohtumise resultatiivseimana 33 punkti, võttis 16 lauapalli ja jagas üheksa resultatiivset söötu. Patupoolele tuleb kanda kuus pallikaotust.