Viimsi mängijad on ühe jalaga juba finaalis. Foto: Jana Pipar/EJL
17. märts 2019, 20:31

JÄRELVAADATAV | Draama! Lisaajal teenitud penalti viis Viimsi finaali

Eesti saalijalgpalli meistrivõistlustel selgus teine finalist, kelleks on Viimsi Smsraha. Kuldmedalite nimel hakkavad nad võitlema Tallinna FC Cosmosega.

Viimsi oli poolfinaalis mängudega 2:0 üle Tallinna SK Augur Enematist. Avamatš võideti 3:1, täna näitas tabloo lõpuks 4:3.

Tasavägine kohtumine võttis korduvalt dramaatilisi pöördeid. Kõigepealt läks Viimsi juhtima, kuid 27. minutiks oli juba Augur peal 2:1. Tallinlaste pidu ei kestnud kaua, sest 31. minutiks oli omakorda Viimsi 3:2 ette rebinud. Aga 44 sekundit enne kohtumise lõppu tabas Auguri poolelt Eerik Reinsoo, kes viis matši lisaajale.

0,8 sekundit enne lisaaja avapoolaja lõppu tegi Auguri väravavaht Madis Rajando ründajale vea ning kohtunik määras penalti, Rajando sai teise kollase kaardi ja saadeti platsilt minema. Viimsi poolelt asus lööma Jevgeni Merkurjev, kes palli kindlalt võrku virutas ja omad finaalseeriasse saatis.