Jalgpall

TOHOH! Beckham kaalub Messi ja Ronaldo palkamist 

Ohtuleht.ee, 17. märts 2019, 15:54
David Beckham (vasakul) ja Lionel Messi. AFP/Scanpix
David Beckhami loodud jalgpalliklubi Miami Inter liitub järgmisel aastal Põhja-Ameerika profiliigaga MLS. Legendaarne inglane tunnistas, et loodab võistkonda tuua maailma parimaid mängijaid, kuid liiga suureks ta oma võimalusi ei pea.

Beckhami sõnul hoiab ta silma peal nii Cristiano Ronaldo kui ka Lionel Messi edasisel karjääril. Kui mehed end Euroopas ammendavad ja uut väljakutset otsivad, teeb Miami neile ilmselt pakkumise.

„Muidugi on mul soovitud mängijate nimekiri. Kui aga vaadata, kuidas Leo ja Cristiano praegu mängivad, siis ma ei näe, et nad kustuma hakkaksid. Nad on endiselt nii kõrgel tasemel, et vaevalt nad kohe oma klubidest lahkuksid. Aeg annab arutust. Jalgpallis ei tea kunagi, mis juhtuda võib.“

Miami Inter loodi mullu jaanuaris ja klubi president on just Beckham. Tegelikult ulatub võistkonna ajalugu 2012. aastasse, kui MLSi boss teatas, et sooviks kindlasti näha Miamis paiknevat tippvõistkonda. Veidi hiljem lõpetas Beckham karjääri ja võttiski tiimi vedamise enda kanda. Omanike ringi kuuluvad lisaks Beckhamile veel Simon Fuller, Marcelo Claure, Jorge ja Jose Mas ning Massayoshi Son.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee