James Milner (keskel).Foto: AP/Scanpix
17. märts 2019, 20:41

Raudmees Milner jätkas vägevat seeriat ja aitas Liverpooli tabeli tippu

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kaotas Mattias Käidi tööandja Fulham 1:2 Liverpoolile. Käit ise Fulhami esindusmeeskonda ei kuulu ja lööb kaasa U23 tiimis.

Liverpool läks Sadio Mane tabamusest avapoolaja keskel juhtima, kuid 74. minutil viigistas seisu Hollandi vanameister Ryan Babel. Kuus minutit hiljem teenis Liverpool aga penalti, mille realiseeris raudmees James Milner. Inglane on penaltipunktil näidanud väga head närvikava, sest viimasest 14 Inglismaa kõrgliigas löödud 11 meetri karistuslöögist on ta realiseerinud 13.

Liverpool tõusis nüüd 76 punktiga tabeli tippu. Ühe mängu vähem mänginud Manchester City jääb maha kahe punktiga.

Tänases viimases matšis alistas Everton mõnevõrra üllatuslikult 2:0 Chelsea. Väravad lõid Richarlison ja Gylfi Sigurdsson. Chelsea jättis kasutamata suurepärase võimaluse tõusta tabelis Manchester Unitedist mööda ja Arsenaliga samale pulgale.