Eesti võrkpallur oli eurosarja finaali avavaatuses üleplatsimees

Toimetas Henry Lääne, 19. märts 2019, 22:49
Oliver Venno. Stanislav Moshkov
Eesti ühe parema võrkpalluri Oliver Venno leivaisa Istanbuli Galatasaray kaotas Cev Cup'i finaali avakohtumises kindlalt 0:3 Trentinole.

Ülitugevas Itaalia meistriliigas teist kohta hoidev Trentino paremus oli sama selge nagu kuiv võit näitab. Galatasaray teenis geimides vastavalt 15, 15 ja 20 punkti.

Poolfinaali korduskohtumises 33 punktiga säranud Venno täna nii heas hoos ei olnud. 210 cm pikkune diagonaalründaja tõi üleplatsimehena 14 silma. 23 rünnakust realiseeris ta 12 ja sai ühe punkti kirja nii blokist kui ka rünnakult.

Finaali korduskohtumine peetakse küll täpselt nädala pärast Istanbulis, kuid Trentino vastu on 0:3 kaotusseisust tagasi tulla vaat et võimatu.

Ka homme on eurosarja hilises faasis võistlustules üks Eesti võrkpallur. Renee Teppan ja Belchatowi Skra sõidavad Meistrite liiga veerandfinaalis külla Peterburi Zenitile. Avamängu võitis Skra 3:1, korduskohtumine algab kell 18.30.