Siim-Sander Vene (vasakul).Foto: TASS/Scanpix
22. märts 2019, 00:19

ÜLLATUS! Gran Canaria purustas Olympiacose, Venelt vinge partii

Korvpalli Euroliigas näitas suurepärast mängu Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria, kui koduväljakul tehti 90:67 tuul alla Olympiacosele.

Gran Canaria hoidis mängu algusest peale oma kontrolli all: avaveerand võideti 19:16, poolaeg juba 40:30. Suurem vahespurt leidis aset teise poolaja alguses ning viimasele kümnele minutile mindi vastu juba 69:46 edul. Lõpusireeni ajal särasid tablool numbrid 90:67.

Vene mängis ligi 5000 pealtvaataja silme all 16 minutit ja viskas 14 punkti. Lisaks jäi tema arvele kaks lauapalli ja üks korvisööt. Suurema punktipanuse Gran Canaria võitu andis vaid Marcus Eriksson, kes kogus 24 silma.

Gran Canaria jaoks oli tegemist kaheksanda võiduga 20 kaotuse kõrval, see annab tabelis 14. koha. Olympiacos on 14 võiduga üheksas.