KOLMAS POOLAEG | Eestlased värisesid kui haavalehekesed, kas Belgia saunaõhtu kummitab? (9)

Ohtuleht.ee, 22. märts 2019, 13:17
Hetk eilsest Põhja-Iirimaa-Eesti kohtumisest.Foto: Reuters/Scanpix
Jalgpallisaates "Kolmas poolaeg" arutlesid Eesti vutikoondise teemadel Õhtulehe ajakirjanikud Siim Kera, Mart Treial ja Soccerneti peatoimetaja Kasper Elissaar.

Eesti rahvusesindus alustas uut EM-valiktsüklit 0:2 kaotusega võõrsil Põhja-Iirimaale. Tulemus tulemuseks, mängupilt midagi rõõmustavat ei pakkunud. Kas meil on sellest kohtumisest üldse midagi positiivset kaasa võtta? Miks me niivõrd krobelised olime? Kas meie probleemid algavad peast? Võib-olla pole me ikka üle saanud 2016. aasta novembris Belgialt saadud 1:8 kaotusest?

Saatest ei puudunud ka Coolbeti panustamisrubriik.