Talisport

Eesti meistriteks kroonitud Ränkel ja Kilp olid kodustest konkurentidest selgelt üle 

Toimetas Ats Kuldkepp, 22. märts 2019, 22:29
Raido Ränkel.Foto: Aldo Luud
Alutagusel alanud Eesti murdmaasuusatamise meistrivõistlustel selgitati täna vabariigi parimad teatesprinterid. Meestest võitsid klassikatehnikas peetud võistluse kuldmedalid Raido Ränkel ja Marko Kilp, naistest Teiloora Ojaste ja Mariel Merlii Pulles.

Ränkel - Kilp edestasid 49,2 sekundiga Albert Unni ja Martin Himmat, kes võistlesid U20 klassis. Täiskasvanute seas kuulusid hõbemedalid seega duole Christopher Kalev - Henri Roos (+1.04,4) ja pronksmedalid teenisid Vahur Teppan ja Mart Kevin Põlluste (+1.08,8).

Naiste seas võistles vaid kaks paari. Ojaste ja Pulles edestasid kokkuvõttes viienda koha saanud Karoli Villakot ja Johanna Treierit enam kui pooleteise minutiga. U18 klassis olid kiireimad kaksikõed Keidy ja Kaidy Kaasiku (kaotus Ojastele ja Pullesele 15,6 sekundit), U20 klassi valitsesid Johanna Udras ja Annabel Voitka (+47,3).

Vaata naiste, U20 ja U18 protokolli SIIT!

Homme selgitatakse Alutagusel Eesti meistrid teatesõitudes ja pühapäeval sõidavad naised vabatehnikas 30 km ja mehed 50 km.

***

Kanadas Quebecis alanud MK-sarja finaaletapil sai ainsa eestlasena kaasa teinud Alvar Johannes Alev meeste vabatehnikasprindis 55. koha. Võitis Johannes Hösflot Kläbo (Norra) Federico Pellegrino (Itaalia, +1,10) ja Sindre Björnestad Skari (Norra, +1,55) ees. Naistest oli parim Stina Nilsson (Rootsi).

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee