Võitlussport

Vabavõitleja meenutab eluohtlikku õnnetust: olin siiralt õnnelik, kui enda peenist nägin (3)

Ohtuleht.ee, 24. märts 2019, 13:15
Bryce Mitchell. Foto: Twitter @ThugnastyMMA
Bryce Mitchelli näol pole tegemist just kõige kuumema nimega vabavõitlusmaailmas. Äsja võidukalt poksiringi naasnud 24aastane ameeriklane sai aga vähemalt MMA-ringkonnas kuulsaks mullu augustis, mil hirmuäratava õnnetuse üle elas. 

"Hoidsin üht lauajuppi oma pea kohal ning akudrell oli samal ajal taskus. Samal ajal kui lauda paika sättisin läks drell taskus aga lahti ning keeras mu munandid sõlme. Lasin laua kohe lahti ning panin puuri tagurpidi tööle, et mu munandid lahti sõlmida, aga nad olid juba pooleks rebenenud," kirjeldas mees toona ise vahejuhtumit sotsiaalmeedias. 

Õnneks säästis ta kõiki oma sotsiaalmeedia jälgijaid ning postitas veriste munandite asemel pildi "vaid" veristest bokseritest, mis õnnetusest siiski elava pildi ette maalis. 

Nüüd naases mees aga puuri ning oma tagasitulekumatšis alistas kohtunike otsusega ka Bobby Moffetti. Pärast võitlust sai Mitchell taas aga oma "kuulsusrikast" hetke meenutada. 

"Arvasin esiti, et suren, sest mulle tundus, et ma olin oma munandid küljest rebinud. Otsese mõttes, keegi oleks justkui mu munandid pihku võtnud ning nad katki rebinud," maalis ameeriklane matšijärgses intervjuus sõnadega võikat vaatepilti. 

"Kui ma oma peenist nägin, olin siiral õnnelik. Algul arvasin, et jäin sellest ka ilma. Mõtlesin, et kui keegi su peenise ning munandid küljest rebib, siis sa peaksid surnud olema. Aga siin ma olen. Olen siiralt õnnelik kõige üle, mis elus on juhtunud. Mõistagi ei tahtnud ma, et see juhtuks. Ja mõistagi ei tahtnud ma ka niimoodi oma õppetundi saada, aga ma õppisin sellest palju."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee