Jalgpall

LIIGA VALIV? Mourinho selgitas, miks ta juba neljale klubile ära on öelnud 

Ohtuleht.ee, 24. märts 2019, 13:59
Jose Mourinho. Foto: AFP/Scanpix
Detsembri keskpaigas töötuks jäänud jalgpallitreener Jose Mourinho plaanib kindlasti armastatud ala juurde tagasi tulla, kuid ei soovi seda teha poole hooaja pealt. 

Intervjuus BeIn Sportsile sõnas portugallane, et on pärast Manchester Unitedi juurest lahkumist saanud ka ametlikke pakkumisi, kuid hetkel ei tule need tema jaoks isegi kaalumisele.

Samal teemal

"Ma soovin klubiga alustada täiesti algusest. Ühise ettevalmistusega alates juunist," sõnas Mourinho. "Ma tean täpselt, mida ma ei soovi, mistõttu olengi kolm või neli pakkumist juba tagasi lükanud."

Küll lükkas ta ümber kuuldused, justkui naudiks ta hetkel jalgpallist eemal olemist ning päevitaks iga päev rannaliival. "Ma ei ole hetkel puhkusel ega istu käed rüpes. Valmistun juba oma järgmiseks tööks. Kasutan seda aega, et olla järgmiseks väljakutseks paremini valmis," sõnas ta. 

2000. aastal (pea)treenerimaailma sukeldunud portugallane on oma karjääri jooksul juhendanud kaheksat klubi. Oma esimese suure triumfi saavutas ta FC Portoga, kellega tuli 2004. aastal Meistrite liiga võitjaks. 

Seejärel liikus Mourinho edasi Chelseasse, kellega võitis kahel korral Premier League'i. Järgmised suured rahvusvahelised triumfid tulid aga juba Milano Interiga, kellega võideti 2010. aastal Meistrite liiga, ning Manchester Unitediga, kes võidutses 2017. aastal Euroopa liigas. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee