Janari Jõesaar palliga. Foto: Miguel Barreto/Club Baloncesto 1939 Canarias
24. märts 2019, 20:01

Korvpallurid Hispaanias: Jõesaarel ja Venel oli nukker nädalavahetus

Hispaania korvpalli kõrgliigas pallivatel eestlastel Janari Jõesaarel ja Siim-Sander Venel oli nukker nädalavahetus. Mõlemad pidid vastu võtma kaotuse ning kumbki ei suutnud palli korvi saata.

Jõesaare koduklubi Tenerife jäi kodusaalis 60:67 alla liigatabeli viimasele Gipuzkoale. Meie mees pääses platsile ligi 10 minutiks, kuid skoori ei avanud. Mööda läks kaks lähiviset, pluss poolele võib kanda kaks lauapalli.

Vene ja Gran Canaria jäid võõrsil kindlalt 85:99 alla Andorra meeskonnale. Sarnaselt Jõesaarele eksis ka tema kahel lähiviskel, ligi üheksa mänguminuti jooksul läks kirja üks lauapall.

Tenerifel on käsil kehv periood, koduliigas on kaotatud viis järjestikust matši. Sellele vaatamata püsitakse 12 võitu ja 12 kaotusega, play-off´i kohal. Kaheksa võidu kõrvale 16. kaotuse saanud Gran Canaria on 15., väljalangemistsoon pole sugugi kaugel.