Koondisemängul vigastada saanud Ronaldo avamatš Meistrite liiga veerandfinaalis on küsimärgi all

Toimetas Jarmo Jagomägi, 26. märts 2019, 18:27
Cristiano Ronaldo. PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP
2020. aasta EM-valiksarja mängudeks Portugali koondisele appi tulnud Cristiano Ronaldo sai eilses kohtumises Serbia vastu vigastada.

Ronaldo sai platsil mütata 30 minutit, kuniks ta vigastuse tõttu välja vahetati. Hilisemad uuringud näitasid parema jala reie painutajalihase pisitraumat.

Kui kauaks Juventuse pallur täpsemalt eemale jääb, pole veel teada. Klubi ametlikus teate kohaselt võetakse Ronaldo jälgimise alla, misjärel saab vigastusele ka täpsema hinnangu anda.

"Ma ei muretse ega karda selle vigastuse pärast. Tunnen on keha hästi, usun, et olen 1-2 nädala pärast tagasi platsil," sõnas Ronaldo ise vahetult pärast vigastada saamist.

Juventusel seisab 10. aprillil ees Meistrite liiga veerandfinaali avamatš Amsterdami Ajaxiga, nii et Ronaldol algab võitlus ajaga. Paari korduskohtumine peetakse 16. aprillil.

25. märts 2019, 23:43
EM-VALIKSARI: Inglismaa ja Prantsusmaa näitasid klassi, Portugal kaotas punkte ning Ronaldo